10 kVA Statik Regülatör

kaliteli sinüs çıkış statik regülatör

kaliteli sinüs çıkış statik regülatör, Tristör kontrol

10 KVA Monofaze Statik regülatör fiyatı : 2.400.-TL+KDV

Ürün ebatları ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Daha hafif tasarımı ve dijital paneli ile estetik bir görünüme sahip olan sistem yüksek güvenlik özellikleri ile donatılmıştır.

Monofaze 10 kva regülatör ebatları ve hızlı regülasyon özelliği ile dikkat çekiyor.  220volt çıkış özelliğine sahip regülatör ev ve küçük ölçekli işyerleri ve hastaneler muayenehaneler vb için ideal çözüm. 150 ile 260 volt arasında yaşanan elektriksel dalgalanmalara milisaniye gibi bir süratle yant veriyor. Bu sayede voltaj değişikliklerinden makinalarınız etkilenmeden çalışmaya devam edebiliyorsunuz. Daha düşük voltaj şartlarında çalışan bölgeler için özel sipariş ile düşük voltajdan çeviren ürünler imal edilmektedir. 110-120-130volt değerlerinden 220volt monofaze olarak 190-200-220volt faz faz arası trifaze değerlerden 380 volt elde eden modellerimiz bulunmaktadır.Statik regülatör fiyatları için web sitelerimizden veya 216 611 0 511 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız güncel ekonomik gelişmeler ışığında değişiklik gösterebilmektedir. 

Statik regülatör fiyatları

en iyi statik regülatör fiyatları

en iyi statik regülatör fiyatları

10 kva regülatör fiyatı 2.400.-TL+kdv

15 kva regülatör fiyatı 2.900.-TL+kdv

20 kva regülatör fiyatı 3.500.-TL+kdv

30 kva regülatör fiyatı 4.900.-TL+kdv

Statik regülatör fiyatları güncel ekonomik koşullara bağlı olarak sac ,bakır veya elektronik

kompanentlere döviz bazında yaşanan değişimler nedeni ile farklılık gösterebilmektedir. Fiyatlar bilgi amaçlı verilmiştir. FCM Elektronik fiyatları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyalar indirimler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek hızlı statik regülatör ile sürekli voltaj değişimleri yaşanan yerlerde veya hassas elektronik cihazlarınızda daha üstün koruma sağlayabilirsiniz.

cropped-STATİK-REGULATRLER-1.jpg