3.5kva ve 5 kva modeller

10 kVA Statik regülatör fiyatı

10kva monofaze statik regülatör 490.-USD+KDV’dir.

Standart olarak 150/250VAC Çalışma bandına sahip olan ürün özel siparişe bağlı olarak daha geniş voltaj bandına göre imal edilebilir. Örneğin aşırı voltaj düşüşü yaşanan bölgelerde 80volt seviyelerine kadar düşen elektrik voltajını yükseltebilmek için bu ürün kullanılabilir. Küçük ebatları ve daha hafif ağırlığı ile daha az yer kaplar daha çok iş yapar. Elektronik olarak aşırı akım ve gerilim koruma ünitesine sahip olan ürün muadillerine oranla daha üstün güvenlik özellikleri ile regülatörden çalıştırdığınız elektrikli elektronik cihazlarınızı daha iyi korur.

3.5kva statik regülatör arka

3.5kva ve 5 kva modeller

monofaze statik regülatör

7.5KVA veya 10kva statik regülatör ünitesi klimalar için kullanıma uygundur. Çamaşır makinası için minimum 5kva statik regülatör kullanılması tavsiye edilir. Kombi ,tv, aydınlatma için 5kva regülatör yeterlidir. Özel yüksek akım çeken aydınlatma için bilgi alınız.

Statik regülatör sistemlerimiz yüksek hızda voltaj düzenleme hızı ile hassas elektronik cihazlarınız avrupa üretimi beyaz eşyalar özel aydınlatmalar gibi bir çok elektrikle çalışan ve sabit voltaj ihtiyacı olan ürünleriniz için kullanımı önerilmektedir.