ev için hangi regülatör kullanmalı

Ev tipi regülatör seçimi bir çok müşterimiz için sorun gibi görünmektedir.

Statik regülatör mü olmalı yoksa servo sistem regülatör mü?

Statik regülatör voltaj yükseltici

Statik regülatör voltaj yükseltici

Kaç kva gücünde olmalı?

Monofaze mi almalısınız trifaze regülatör mü? vb. Regülatör ebatları standartmıdır

Ev kullanımı için servo regülatör sistemi yeterli olmaktadır. Bazı kırsal veya elektrik tesisatı ile ilgili farklı sorunlara sahip yerlerde statik regülatör ihtiyacı doğabilir bu konu firmamızın konusunda uzman satış ekibi ile görüşerek açıklığa kavuşturulabilir. Bu özel duruma sahip evler haricinde dairelerde veya müstakil evlerde servo motorlu voltaj regülatörü sistemi rahatlıkla tercih edilebilir.

Güç hesabı ile ilgili firmamızın web sitelerinde bir çok defa bu husus açıklanmış olmakla birlikte yinede tereddütleriniz var ise firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Standart bir daire için 10kva voltaj regülatörü sistemi yeterli olmaktadır.

Monofaze regülatör fiyat

Monofaze regülatör fiyat

FCM FSV-11 10kVA Voltaj Regülatörü 350.-$+kdv

*Fiyatlarımız güncel döviz ve ekonomik koşullara göre farklılık göstermektedir.Güncel fiyatlar için firmamız ile irtibat kurmanız menfaatiniz gereğidir.

Trifaze veya monofaze seçimi elektrik tesisatınızın yapısına bağlıdır. Ev tesisatınız trifaze olarak yapıldı ise regülatörüde trifaze almanız gerekir. Monofaze olarak çekili ise monofaze regülatör kullanılması gereklidir. Bu konuda seçim yapılamamktadır. Elektrik tesisatınızı değiştirmek gereklidir değişim talebi durumunda. Trifaze hat mı monofaze hat regülatör mü seçmek gerekir detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Statik regülatör fiyat

Statik regülatör fiyat

Özel amaçlı galvanik izolasyon trafosu

Özel amaçlı galvanik izolasyon trafosu

Statik regülatör voltaj yükseltici

Statik regülatör voltaj yükseltici

Müşterilerimizden gelen sorulardan örnek :

Ürün 150/250Volt aralığında çalışmaktadır. Şehir merkezi dışında  voltaj 150voltun altına düşebilir.  Eğer 150voltun altına düşmeyen bir enerji varsa standart elektriksel donanıma sahip bir ev için 10kva regülatör yeterlidir. 7.5kva ve 10kva ebat olarak aynıdır. Daha az elektrikli alet bulunduran bir ev için 7.5kva yeterli olabilir. Kva değeri kullanılan elektrik cihazların adetine göre belirlenmektedir. Örneğin sadece televizyon aydınlatma çalıştırmak için 5kva regülatörde yeterli olur. Fakat çamaşır bulaşık ufo vb bulunan bir evde kapasite daha büyük seçilmelidir. Elektrikli kazanlı şofben varsa 15kva kullanılmalıdır.

Cihazlar kargo ile adrese sevk edilmektedir. Bağlantısı için elektrikçi müşteri tarafından çağrılır ev tesisatının durumuna veya müşterinin evde regülatörün bulunmasını istediği estetik veya kullanım kolaylığı yaşayacağı yere montajı için elektrikçi desteği gerecektir.

3.5kva ve 5 kva modeller

monofaze statik regülatör

3.5kva statik regülatör arka

MCC tristörSEMIKRON_tristörSilicon control rectifier

Ev için statik regülatör kullanımı;

Sistem ev kullanımı içinde tercih edilebilir servo sisteme göre biraz daha ilk alım maliyetinin yüksek olması genelde 2. planda alımı düşünülen bir model olmasına neden olmaktadır. fakat farklı elektriksel şartlara sahip bölgelerde statik sistem bazı bölgelerde servo sistem voltaj regülatörü kullanmak gerekmektedir.

statik-3-lu