Statik regülatör fiyatları

Elektronik Statik regülatör

Süper Statik regülatör

Elektronik voltaj regülatörü ile daha küçük ebatlar, daha hafif tasarım, daha gelişmiş koruma özellikleri ve daha bir çok artıları ile karşınızda. Kullanılan üstün yarı iletken teknolojisi ile çok süratli voltaj düzenleme özelliğine sahip elektronik regülatör sistemi bağlı olduğu cihazlara gelen dalgalı voltajı kontrol altında tutar. Ani voltaj değişimlerinde ,yüksek pik akımlarında elektronik korumları devreye girer ve hasar verici akımın cihazlarınıza ulaşmasını engeller.

Statik regülatör fiyatları

Statik regülatör fiyatları

Kusursuz statik regülasyon özelliği FCM Statik regülatörde,

%2 çıkış hassasiyet oranı FCM’De

Tam elektronik kontrollü statik voltaj regülatörü şehir şebeke voltajınız 90 volt bile olsa veya 300volt a kadar bile yükselse üstün teknolojisi ile elektrik voltajınızı 220VAC değerine sabitleme yetisine sahip FCM Statik regülatör uzun ömürlüdür.

Statik regülatör, ekranında ürün ve şebeke ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm detaylara ulaşabilmeniz mümkündür. Statik regülatör üzerindeki panelden; Giriş akımı, giriş voltajı, çıkış akımı, çıkış voltajı, giriş ve çıkış frekansı, arıza bildirimleri vb. bir çok uyarıyı deneletmek artık elinizde.

Statik regülatör fiyat

Statik regülatör fiyat

Semikron tristör üstün performans hepsi bir arada monofaze ve trifaze statik voltaj regülatörlerimiz ile daha uzun ömürlü kullanım, Kartlı yapısı ile daha hafif daha küçük ve koruma özellikleri daha gelişmiş teknolojisi ile elektronik cihazlarınıza sabit voltaj sağlamakla kalmaz ani voltaj değişmelerinden ve hatta oluşabilecek kısa devrelerden korur elektronik koruma özelliği ile yüksek süratle enerjiyi keser.

Add A Comment