kaliteli sinüs çıkış statik regülatör

Statik Regülatör Bakımı

Statik Regülatör Bakımı: Sistemler tamamen elektronik bir yapıda olduğu için kısa vadeli herhangi bir periyodik bakım hizmetine ihtiyaç duymazsınız.

Uzun vadede soğutma grubunda bulunan fanların devir ömrünü tamamlaması sonucu değiştirilmesi statik regülatör sisteminin randımanlı çalışma sürecini olumlu yönde etkiler.

kaliteli sinüs çıkış statik regülatör

kaliteli sinüs çıkış statik regülatör

Ama endişe etmeyin. Statik regülatör Soğutma grubundaki otomatik fanların değişim maliyetleri bütçenizi asla yormaz.

Static regulator sistemleri ek bakım gerektirmeyen tam dijital elektronik sistemlerdir.  Satın aldığınız ürünleri uygun çalışma ortamlarında ve yeterli kva değerinde çalıştırınız. Aşırı akım çeken sistemler daha kısa sürede arızalanabilir.

regülatör teknik servisi

regülatör teknik servisi

Tristör kontrollü statik voltaj regülatörlerimizde semikron marka tristörler tercih edilmektedir. Japon markası semikron tristörler ile daha dayanıklı statik regülatörler üretilmektedir. Genel olarak yüksek akım kapasitesi ile servo regülatör sistemlerine göre daha yüksek akım kapasitesine sahiptir. 100 kva servo sistem regülatör ile 100 kva statik sistem regülatör arasında tristör kapasite değerine göre güç farkı oluştuğu için statik regülatör daha yüksek akım a yanıt verebilecek dizanydadır.

voltaj regülatörü

voltaj regülatörü

Statik regülatör tamir bakım onarım hizmetleri için firmamızı arayarak hızlı ve ekonomik servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Add A Comment