Statik Regülatör Nedir ?

Statik Regülatör Nedir:

Sistemleri tamamen elektronik bir yapıda tasarlanmıştır. Voltaj regülatör (düzenleme) hızı çok yüksek olan FCM Static regulatorler ile hassas elektronik cihazlarınızda üstün koruma sağlarsınız.

Static regulator sisteminde bulunan elektronik koruma fonksiyonları ile ani voltaj dalgalanmalarından etkilenme riskinizi minimum seviyede tutarken sabit voltaj çıkışı çalışmalarınızın aksaksız devam etmesini sağlar.

Trifaze Static regulator ve Monofaze Static regulator olarak üretilen modellerden ihtiyacınıza en uygun modeli seçmekte size yardımcı olacak teknik bir personel mutlaka bulursunuz.

Sınıfının en hızlısı statik regülatörlerimiz ile enerji dalgalanmalarına son.

Sınıfının en hızlısı;

FCM,Static regulator şebekenin ilk periyodunda gerilimdeki değişimi hissederek, bir periyod (20 milisaniye)de çıkış gerilimini 220V +%2 aralığına sokar.

kaliteli sinüs çıkış statik regülatör

kaliteli sinüs çıkış statik regülatör

Servo motorlu voltaj regülatörleri nde ise; değişen şebeke voltajının düzeltilmesi bir motor tarafından sürülen fırçaların değişken transformatörün çıkış voltajını ayarlamasıyla sağlanır. Bu aşınma ve hızlı şebeke voltajı değişimlerinde yavaş cevap vermek demektir.

Çıkış voltajı düzeltme hızı saniyeler mertebesinde olduğundan beslediği çağdaş elektronik cihazlar için oldukça yavaş sayılmaktadır. Makina ve CNC Sektrönün tercihi Statik regülatörler ile ultra hızlı voltaj regülasyonu sağlarsınız.

voltaj regülatörü

voltaj regülatörü

Trifaze statik voltaj regülatörü imalatımız 30 kVA kapasiteden itibaren yapılmaktadır. Trifaze olarak 10-15-22.5kva statik regülatör üretim maliyetleri ile 30 kva üretim maliyetlerinin çok yakın olması nedeni ile müşterilerimiz menfaatine 30kva kapasiteden itibaren aynı fiyata daha fazla kva satınalmaları amaçlanmıştır. Ürün çözümü 2000 kva kapasiteye kadar ulaşmaktadır. Farklı özel tip imalat ürünlerimiz bulunmaktadır.

trifaze ve monofaze statik voltaj regülatör

trifaze ve monofaze statik voltaj regülatör

FCM Static regulator çok güvenlidir. Gelişmiş koruma fonksiyonları ile donatılmıştır. Static regulator iyi regülatör, kaliteli regülatör, uzun ömürlü regülatör diyorsanız FCM

Add A Comment