statik regülatör fiyatları

ucuz Statik regülatör

Güç elektroniği konusunda önemli proje ve satışlara imza atarak fark yaratan FCM, ülkemizin büyük sorunlarından biri olan enerji dalgalanmaları nedeni ile maduriyet yaşayan müşterilerimize çözüm sunuyor.

Klasik sistem Servo motor teknolojisi ile üretilen otomatik fakat voltaj düzenleme zamanı bakımında yavaş kalan servo regülatör sistemleri yerine tamamen elektronik ve tristör kontrollü statik regülatörler kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Statik regülatör, fiyatlarının servo regülatör fiyatlarına göre daha maliyetli ve son kullanıcıya daha ağır fiyatlar ile ulaşması bu teknolojiden yararlanmak isteyen fakat fiyat farkı nedeni ile vazgeçmek zorunda kalan müşterilerimize statik regülatör kampanyası ile ulaşmaya çalışıyoruz.

Statik regülatörün imalatı belirli maliyetler ortaya çıkarmaktadır. Firmamız ucuz regülatör sloganı ile kalitesiz ürün temin etmeyi değil aksine kaliteli ve uzun yıllar sorun çıkarmayacak ürünleri müşterilerine optimum fiyatlardan rekabetçi rakamlardan müşterilerine sunmayı hedeflemiştir

Statik regülatör fiyatları araştırmasında dikkat edilmesi gereken bir konuda çıkış voltaj hassasiyet değeridir. Dış görünüş olarak statik regülatör görünen fakat tepkime hızı konusunda servo regülatör ile aynı performansı sağlayan ürünler tercih edilmemelidir. 

Hassas elektronik cihazlar için hızlı regülasyon sağlayan ve her koşulda en az salınım değeri ile 220 volt verebilen ürünler vazgeçilmez olacaktır.

statik regülatör fiyatları

Monofaze regülatör

Monofaze regülatör

1-30 kVA güç aralığındaki monofaze statik regülatör sistemlerimizde %30 indirim.

22.5-100 kVA güç aralığındaki trifaze statik regülatör sistemlerimizde % 35 indirim.

Üstün hassasiyet hızlı ve güvenilir servis anlayışı ihtiyaca uygun kaliteli çözümler sunuyoruz. Ürün satana kadar değil satış sonrasındada müşteri memnuniyetini hedefliyor ve bu konuda kendimizi süreklu geliştiriyoruz.

Karşılaştırın FCM Herzaman en avantajlı.!

Add A Comment